Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas 7281
Chinese vaas
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese/Japanse bronzen wandversiering 7284
Chinese/Japanse bronzen wandversiering

Resultaat:

125 EUR

2x Gemerkte Chinese vazen 7285
2x Gemerkte Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antieke Japanse cloisonne borden ø 30,7 cm. 7291
2x Antieke Japanse cloisonne borden ø 30,7 cm.

Resultaat:

150 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas 7292
Antieke Japanse bronzen vaas
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese schaal met lotus bloem 7296
Chinese schaal met lotus bloem

Resultaat:

375 EUR

Grote blauw-witte gemberpot 7300
Grote blauw-witte gemberpot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Antieke Chinese rolvazen 7301
2x Antieke Chinese rolvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7303
Chinese trekpot

Resultaat:

160 EUR

Chinese vaas 7304
Chinese vaas
Startprijs 150 EUR
3x Antieke Chinese kommen 7305
3x Antieke Chinese kommen
Startprijs 100 EUR
Twee Chinese vazen 7306
Twee Chinese vazen
Startprijs 600 EUR
Grote Chinese schotel ø 28 cm. 7307
Grote Chinese schotel ø 28 cm.
Startprijs 250 EUR
Paar Japanse Satsuma borden ø 21,5 cm. 7309
Paar Japanse Satsuma borden ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese knobbelvaas met loodglazuur 7313
Chinese knobbelvaas met loodglazuur

Resultaat:

2.250 EUR

Chinese vaas 7314
Chinese vaas
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot antiek Chinees/Japans porselein 7317
Lot antiek Chinees/Japans porselein

Resultaat:

40 EUR

Grote Familie Rose vaas 7318
Grote Familie Rose vaas
Startprijs 1.500 EUR
3x Antiek Chinees porselein 7319
3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Grote Familie Verte penselenpot 7323
Grote Familie Verte penselenpot
Startprijs 750 EUR
Verkocht
3x Chinees porselein 7325
3x Chinees porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke Chinese ketel 7326
Antieke Chinese ketel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Japanse griffeldoos 7327
Antieke Japanse griffeldoos

Resultaat:

60 EUR

Chinese/Japanse bronzen vaas 7328
Chinese/Japanse bronzen vaas
Startprijs 150 EUR