Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie stoof+ketel 2222
Mahonie stoof+ketel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gobelin, 108 x 94 cm. 2231
Gobelin, 108 x 94 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl lamp 2327
Art Deco-stijl lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke bronzen kroonluchter 2350
Antieke bronzen kroonluchter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Keramieken kerst schaakset 2375
Keramieken kerst schaakset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schaakspel India 2377
Schaakspel India

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Aardewerken schaakspel Afrika 2379
Aardewerken schaakspel Afrika

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees benen schaakspel 2380
Chinees benen schaakspel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910 2055
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse penkandelaar 2079
17e - 18e Eeuwse penkandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke kaartenhouders 2102
2x Antieke kaartenhouders

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Documentenkistje 2112
Documentenkistje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen dekseldoos 2113
Bronzen dekseldoos

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Engelse antiquarische boeken 2145
4x Engelse antiquarische boeken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Religieuze wandplaquettes 2157
3x Religieuze wandplaquettes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Wandconsoles 2232
2x Wandconsoles

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Kaarskandelaren 2267
3x Kaarskandelaren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Tuinvazen 2299
3x Tuinvazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gestoken snuiftabakhouder 2302
Gestoken snuiftabakhouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Set schaakspel figuren 2374
2x Set schaakspel figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Aardewerken schaakspel 2378
Aardewerken schaakspel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Schaakspellen 2387
3x Schaakspellen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vergulde dekseldoos 2029
Vergulde dekseldoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke W.M.F. Jugendstil vaas, 1915 2059
Antieke W.M.F. Jugendstil vaas, 1915

Resultaat:

80 EUR