44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Imari hang-jardinaire 2033
Imari hang-jardinaire
Startprijs 250 EUR
Houten wandversiering, 1920 2035
Houten wandversiering, 1920
Startprijs 120 EUR
3x Gietijzeren laarzen-schrapers 2037
3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Startprijs 50 EUR
Antieke speeldoos, 1900 2039
Antieke speeldoos, 1900

110 EUR

Antiek scheepskompas 2041
Antiek scheepskompas
Startprijs 75 EUR
Antiek scheepskompas 2042
Antiek scheepskompas
Startprijs 75 EUR
Kapitale bronzen kroonluchter 2047
Kapitale bronzen kroonluchter

100 EUR

19e Eeuwse vergulde lijst 2048
19e Eeuwse vergulde lijst
Startprijs 200 EUR
Kutanilamp met brons 2049
Kutanilamp met brons
Startprijs 80 EUR
Antieke hangtelefoon 2050
Antieke hangtelefoon

225 EUR

Majolica jardinaire 2051
Majolica jardinaire

75 EUR

Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri 2054
Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri
Startprijs 100 EUR
2x Antieke Jugendstil wandplaquettes, 1910 2056
2x Antieke Jugendstil wandplaquettes, 1910
Startprijs 125 EUR
10x Antieke lakstempels, 1900 - 1930 2057
10x Antieke lakstempels, 1900 - 1930
Startprijs 200 EUR
Antiek keramieken dienblad, 1880 2058
Antiek keramieken dienblad, 1880
Startprijs 100 EUR
Rococo spiegel 2060
Rococo spiegel

50 EUR

Lampenvoet 'Kabouter', 1920 2063
Lampenvoet 'Kabouter', 1920
Startprijs 50 EUR
Imari lamp 2067
Imari lamp
Startprijs 100 EUR
Japanse Imari lamp 2068
Japanse Imari lamp
Startprijs 125 EUR
Majolica petroleumlamp, 1910 2069
Majolica petroleumlamp, 1910
Startprijs 50 EUR
Bronzen hanglamp 2070
Bronzen hanglamp
Startprijs 300 EUR
Bronzen kandelaar 2071
Bronzen kandelaar
Startprijs 100 EUR
Antieke merklap in lijst 2072
Antieke merklap in lijst
Startprijs 100 EUR
2x Miniatuur schilderij 2074
2x Miniatuur schilderij

40 EUR