Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote 19e eeuwse kandelaar 2077
Grote 19e eeuwse kandelaar

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke messing hang gaslamp, 1900 2045
Antieke messing hang gaslamp, 1900

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Antiek beschilderd wagenschot 2020
Antiek beschilderd wagenschot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuws vogelhuis 2065
19e Eeuws vogelhuis

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Kandelaren met putti 2076
2x Kandelaren met putti

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antiquarische Franse boeken (19x) 2144
Lot antiquarische Franse boeken (19x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel 2372
Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuws tinnen lepelrek 2238
18e Eeuws tinnen lepelrek

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen vijzel, 18e eeuw 2032
Bronzen vijzel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
6-Lichts kroonluchter 2086
6-Lichts kroonluchter

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Hollandse antiquarische boeken 2142
3x Hollandse antiquarische boeken

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee tuinbeelden 2316
Twee tuinbeelden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Kaarskandelaren 2081
2x Kaarskandelaren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Antieke bronzen lampenvoeten 2099
2x Antieke bronzen lampenvoeten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
17e Eeuwse wierookbrander 2163
17e Eeuwse wierookbrander

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Boheemse glazen wandlamp 2194
Boheemse glazen wandlamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke hygrometer, 1900 2220
Antieke hygrometer, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bestek cassette met Christofle plated bestek 2328
Bestek cassette met Christofle plated bestek

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Groot lot antiek linnen 2352
Groot lot antiek linnen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Empire-stijl hanglamp, 1900 2044
Empire-stijl hanglamp, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie likeurkistje 2107
Mahonie likeurkistje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kerkkandelaar 2188
Kerkkandelaar

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke weegschaal 2246
Antieke weegschaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Tuinbeeld van terracotta 2315
Tuinbeeld van terracotta

Resultaat:

140 EUR