44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Eiken commode, 1820 4280
Eiken commode, 1820

80 EUR

Kersen commode 4282
Kersen commode

200 EUR

Antieke pathefoon, 1920 4284
Antieke pathefoon, 1920

375 EUR

Chinese hocker 7146
Chinese hocker
Startprijs 300 EUR
Hollandse commode 4034
Hollandse commode

275 EUR

Indonesisch schaakspel 4040
Indonesisch schaakspel

140 EUR

Mahonie penantkastje 4046
Mahonie penantkastje

130 EUR

Willem III speeltafel 4060
Willem III speeltafel

150 EUR

Wortelnoten theetafel 4078
Wortelnoten theetafel

100 EUR

Antieke salontafel 4080
Antieke salontafel

180 EUR

Engelse wastafel 4111
Engelse wastafel

90 EUR

Antieke Louis Philippe spiegel 4158
Antieke Louis Philippe spiegel

130 EUR

Engelse wijntafel 4167
Engelse wijntafel

60 EUR

Mahonie piedestal 4195
Mahonie piedestal

50 EUR

Italiaanse armleunstoel 4196
Italiaanse armleunstoel

80 EUR

Hollandse Barok commode 4207
Hollandse Barok commode

90 EUR

Duitse kist, 1830 4212
Duitse kist, 1830

70 EUR

3x Italiaanse vergulde stoelen 4232
3x Italiaanse vergulde stoelen

60 EUR

2x Oosterse wandconsole tafels 4233
2x Oosterse wandconsole tafels

60 EUR

Mahonie etagere kast, 1870 4254
Mahonie etagere kast, 1870

90 EUR

18e Eeuwse ladenkast 4262
18e Eeuwse ladenkast

70 EUR

Eiken commode, 1820 4279
Eiken commode, 1820

130 EUR

19e Eeuwse spiegel 4281
19e Eeuwse spiegel

70 EUR

Louis Seize kabinet, 1780 4008
Louis Seize kabinet, 1780

2.250 EUR