Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7119
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese kraantjeskan, 19e eeuw 7141
Chinese kraantjeskan, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x Imari borden 7157
4x Imari borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boeddha 7176
Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese kopjes 7220
6x Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Imari schotel Ø 46,5 cm. 7293
Imari schotel Ø 46,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
7x Chinees porselein 7383
7x Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Chinese borden 7416
6x Chinese borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop/schotels (9x) 7440
Lot Chinese kop/schotels (9x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese tempelhond van jade 7085
Chinese tempelhond van jade

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7133
2x Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
4x Chinese borden 7153
4x Chinese borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
9x Chinees serviesgoed 7266
9x Chinees serviesgoed

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese vaas + sokkel 7042
Chinese vaas + sokkel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinees roodlak paneel 7253
Chinees roodlak paneel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 7279
Grote Chinese vaas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4x Chinese borden 7423
4x Chinese borden

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden ø 24 cm. 7161
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden ø 24 cm.

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari borden 7206
2x 18e Eeuwse Imari borden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Chinese penselenpot 7308
Antieke Chinese penselenpot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Blanc de Chine Quan Yin figuur 7320
Blanc de Chine Quan Yin figuur

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese Quan Yin figuur 7321
Chinese Quan Yin figuur

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Satsuma lamp 7464
Satsuma lamp

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese bronzen vazen 7505
2x Oude Chinese bronzen vazen

Resultaat:

170 EUR