Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese kraantjeskan, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese bewerkte bronzen kraantjeskan met drakenkopkraan en gegraveerde paradijsvogels in de wolken. Geen deksel. Afmeting: 42 x 46 x 42 cm. In goede staat.

4x Imari borden
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 200 EUR

Chinese bronzen boeddha op troon. Geen merktekens. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen octagonale kopjes met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Eén randschade. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.

Imari schotel Ø 46,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde schotel. Floraal en goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

7x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, vaas met prunus decor (bodemmerk), twee kopjes (één haarlijn), capucijner schotel, schenkkan zonder deksel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/go...

6x Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Eén bordje haarlijn. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop/schotels (9x)
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...

Chinese tempelhond van jade
Resultaat: 190 EUR

Grote oude/antieke Chinese tempelhond van jade. Twee delig. Met opbergruimte binnenin. Afmeting: 28,5 x 23 x 15 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Trekpotje, 18e eeuw, peterselie decor, chip deksel. Kang Xi dekselvaasje, beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 190 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale randchips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: ø 23 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

9x Chinees serviesgoed
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop en schotels met peterselie decor + vier-tekens bodemmerk, één haarlijn + één chip + schade gelijmd. Drie kop en schotels, Queng...

Chinese vaas + sokkel
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.

Chinees roodlak paneel
Resultaat: 180 EUR

Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Met landschappen/floraal decor. Drie borden haarlijn. Kleinste bord goed. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuwse Familie Rose borden ø 24 cm.
Resultaat: 175 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari borden
Resultaat: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloesemtakken decor. Enkele chips. Afmeting: ø 22,6 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese penselenpot
Resultaat: 170 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot met landschap/baai/boten/huizen/figuren en tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.

Blanc de Chine Quan Yin figuur
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin figuur
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met crackle ware glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Satsuma lamp
Resultaat: 170 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese bronzen vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.