Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vissende figuren en vogel decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 60 x ø 25 cm. In matige toestand.

7x China, divers
Resultaat: 160 EUR

7x China. Bestaande uit: Zes diverse Chinees porseleinen vaasjes (o.a. parfum). En één koraal boeddha. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 160 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met vogel decor en bodemmerk. Afmeting: 9 x 14 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met zwart glazuur
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.

Lot Chinees serviesgoed
Resultaat: 160 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk...

Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 160 EUR

Kleine 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vruchten decor. Bodemmerk. Afmeting: 8 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 160 EUR

Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kang Xi schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding, één chip. Eén kop en schotel met gecontourneerde omranding + Lange Lijs dec...

4x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/landschap decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 21,5 - ø 23 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bamboe decor. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinese gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.

5x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes. Divers. Floraal + landschap decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke Chinese rolschilderijen
Resultaat: 160 EUR

Vijf antieke Chinese geschilderde voorouder portretten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 - 216 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose dekselvazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met bodemmerk en figuren in tuin decor. Afmeting: 31 x ø 20 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

8x Chinees eierschaal porselein
Resultaat: 150 EUR

Acht Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels. Met zes tekens bodemmerk, kustplaats met brug decor. Zeven schotels goed, één gelijmd, acht kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Chinese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen cilinder vazen met bruine glazuur, vogels/vlinders en bloemen decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 25,5 x ø 11,2 cm. In redelijk/goede staat.

Queng Lung dekselschaal
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung dekselschaal met oren. Floraal decor. Afmeting: 11 x 22 x ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 150 EUR

Acht delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Octagonale Queng Lung borden, 1x grote kom, 1x vaasje met bloem decor, 3x kopjes + 1x schotel. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 21,5 cm. In...

2x Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met Familie Rose decor, floraal en figuren. Afmeting: ø 10 - ø 13 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

Grote Imari schaal
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schaal met floraal en goud decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.