Twee antieke Japanse cloisonne borden met kraanvogel decor. Meiji periode. Circa 1880. Eén onderkant iets beschadigd. Afmeting: ø 30,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met Familie Rose figuren decor en tekst + binnendeksel. Eén haarlijn. Afmeting: H 15 x ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Queng Lung borden met landschap/figuren/pagode decor. Twee borden chips. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,8 cm.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met floraal decor. Afmeting: 29,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Hoge antieke Chinese houtgestoken zes-kantige hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 92 cm. In goede staat.