Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 52 x Ø 28 cm. In goede staat.

2x Chinese porseleinen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met rood/bruin/blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tulpenvaas met figuren decor + bodemmerk. Balustervormige vaas met oker glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 18 - 24,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloisonne borden ø 30,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse cloisonne borden met kraanvogel decor. Meiji periode. Circa 1880. Eén onderkant iets beschadigd. Afmeting: ø 30,7 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antieke Chinese kommen
Resultaat: 150 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kommen + schaal. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, Imari kommen, haarlijnen + chip. Schaal heeft draken decor + bodemmerk, gaaf. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede sta...

2x Chinese dekselpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met Familie Rose figuren decor en tekst + binnendeksel. Eén haarlijn. Afmeting: H 15 x ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Queng Lung borden met landschap/figuren/pagode decor. Twee borden chips. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,8 cm.

Kantonese vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen vleesschaal
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met floraal decor. Afmeting: 29,5 x 23,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met ribbels, landschap/pagodes decor. Chips deksel. Afmeting: 11,5 17,5 x ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen octagonale dekselpot met koperen montuur. Vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x ø 12 cm. In goede staat.

Boeddha
Resultaat: 140 EUR

Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (10x)
Resultaat: 140 EUR

Lot antieke Japans porseleinen pijpvazen (10x). Onder andere: Imari, Kutani. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal Kang Xi kom, floraal decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijn. Eén maal Kang Xi vaas, figuren in coulissen decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijnen...

2x Melkglazen kop+schotels
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese melkglazen handbeschilderde kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Paar Cheng Lung borden Ø 28 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung diepe schotels met vaas in tuin decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 10,8 x ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 130 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen penselenpot. Man in landschap lokt kikker decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,8 x ø 10,7 cm. In goede staat.

Chinese hocker met marmer
Resultaat: 130 EUR

Houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x ø 32 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen
Resultaat: 130 EUR

Vijf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschappen decor. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 130 EUR

Hoge antieke Chinese houtgestoken zes-kantige hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

5x Antieke Chinese borden
Resultaat: 130 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Familie Rose nagerecht/dessert borden met floraal/goud decor. Circa 1800. Eén bordje haarlijn, enkele minimale randschilfers. Afmeting: ø 16,3 cm. In redelijk/goede s...