Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal grote penselenvaas met figuren decor + bodemmerk. Haarlijn. Eén maal gele glazuur vaas met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede ...

Oosters handwerkstuk met gouddraad
Resultaat: 90 EUR

Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.

Grote bronzen boeddha
Resultaat: 85 EUR

Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse bronzen vazen met floraal cloisonne. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met mandarijn-eenden en waterlelie decor. Met tekst + bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Floraal/landschap decor. Beide beschadigd. Afmeting: Ø 10 - Ø 13 cm. In matige staat.

Japanse/Chinese bloempot
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese bloempot met kraanvogels en bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 26 cm. In goede staat.

Japanse bronzen brushpot
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse bronzen penselenpot met uitneembare messing binnenbak. Decor met bloesem, krab en vogel. Meiji periode. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Groot Imari bord ø 29 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel. Gecontourneerd, met floraal/goud decor. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kom met Amsterdams' Bont decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x ø 11 cm. In goede staat.

5x Chinese borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in het huisje. Beschadigd. Afmeting: Ø 23,5 cm. In matige staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen met bodemmerk, één chip gelijmd, circa 1920. Eén gemberpot, Kanton, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

3x 19e Eeuwse Imari borden
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.

2x Japanse/Chinese borden
Resultaat: 75 EUR

Twee maal China/Japan. Eén grote 18e eeuwse Chinese schotel, Imari, chip. Eén Japanse Arita schotel, gelijmd. Afmeting: ø 28 - 33 cm. In redelijk/matige staat.

2x Chinese papborden
Resultaat: 75 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden. Eén maal met vaas decor, blauw-wit, minimale chip. Eén maal Familie Rose, floraal decor. Afmeting: ø 16,7 - 16,8 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 75 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén hoge vaas met tekst en bloempotten decor. Eén bolvaas met figuren op veranda en goud decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje
Resultaat: 74 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

19e eeuwse kom, zwart
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse zwarte kom van bisquit porselein. Met diverse Empire voorstellingen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x ø 18 cm. In goede staat.

12x Japanse Imari schotels
Resultaat: 70 EUR

12x Japanse 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotels met floraal/goud decor. Cakebordjes. Afmeting: ø 14 cm. In goede staat.

2 Hangers van jade
Resultaat: 70 EUR

Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat

Chinese melk en bloed vaas
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.

3x Imari schotels
Resultaat: 70 EUR

Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels. Eén maal floraal/goud decor, gerestaureerd. Eén maal diepe schotel met bonsaiboom, gelijmd. Eén maal gecontourneerde schotel, goed. Afmeting: Ø 30 - Ø...

Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.