Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse octagonale kop en schotel, schotel gelijmd. Drie 19e eeuwse Chinese miniatuur vaasjes, chips. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Japanse jardinaire
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen jardiniere met Samurai krijgers in landschap decor + vogels op bloesemtakken. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 14 cm. In goede staat.

Chinees sieradenkastje
Resultaat: 70 EUR

Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Resultaat: 70 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

4x Chinese potjes
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen vaasjes met bodemmerk. Divers. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

2x Chinees lakwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek Chinees rood lakwerk. Bestaande uit: Verdeelschaal in dekseldoos met vleermuis decor. Schaal met bodemmerk en figuren in interieur decor. Afmeting: ø 36-39 cm. In goede staat.

Antieke Japanse griffeldoos
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse lakwerk griffeldoos met mussen decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 23,5 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottles
Resultaat: 60 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen snuffbottles met kinderen decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Blanc de Chine Quan Yin's + Familie Rose vaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 60 EUR

9x China. Bestaande uit: Jade Quan Yin, beschadigd. 2x Chinese miniatuur vaasjes, beschadigd. 2x 18e - 19e Eeuwse kopjes, haarscheur. 4x 19e Eeuwse schotels, 2x chips, 2x gaaf. Afmeting: 5 - 16 cm. In...

2x Japanse vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse bronzen vazen met draken/bloesem/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Kleine Chinese hocker
Resultaat: 60 EUR

Kleine Chinese houtgestoken hocker met zeskantig blad van marmer, ranken en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 28 x 26 cm. In goede staat.

2x Chinese schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

2x Satsuma vazen, 1930
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma vazen met figuren/goud decor. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinese voorwerpen/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Restauratie. Afmeting: H 29 cm. In matige staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met plated monturen. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Resultaat: 60 EUR

Dertien delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gecontourneerde schaaltjes met paradijsvogel in bosschage decor, goed. Eén theepot, 19e eeuw, gelijmd. Twee Familie Verte kommen met bodemmerk, go...

4x Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinese Yixing trekpotten. Divers. Drie met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.

10x Antieke Familie Rose borden
Resultaat: 60 EUR

Tien antieke porseleinen borden met Chinese Familie Rose decors, Geisha's met bloemen. 19e Eeuw. Eén bord chip. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse/Chinese kommen
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Japanse/Chinese porseleinen kommen. Eén maal kraanvogels in de wolken. Eén maal tuin decor, chips, Chinees. Eén maal Imari, tuin decor, geschulpt. Afmeting: ø 10,5 - 15,5 cm. In redelijk/...

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén grote schotel. Eén gemberpot. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.