Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Chinese kop+schotel 7260
3x Chinese kop+schotel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Japanse of Chinese vaas 7338
Antieke Japanse of Chinese vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Prachtige antieke Chinese hocker 7375
Prachtige antieke Chinese hocker

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas 7391
Familie Rose vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver 7021
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose 7023
3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Chinese borden 7028
5x Chinese borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drakenkom 7059
Chinese drakenkom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Aparte Chinese vaas 7096
Aparte Chinese vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese kom 7126
Chinese kom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas 7143
Chinese Familie Verte vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Chinese waaier in lijst 7151
Antieke Chinese waaier in lijst

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord 7174
Chinees drakenbord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese bloempot 7200
Chinese bloempot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Sung-stijl kom 7232
Chinese Sung-stijl kom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte drakenvaas 7234
Chinese Familie Verte drakenvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinese Wanli borden 7268
2x Chinese Wanli borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7270
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese rolvazen 7301
2x Antieke Chinese rolvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse Chinese Imari borden 7316
5x 18e Eeuwse Chinese Imari borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tibetaanse bronzen Vajra 7345
Tibetaanse bronzen Vajra

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Kang Xi borden ø 28,3 cm. 7349
2x Kang Xi borden ø 28,3 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6x Kop+schotels (Chinees/Japans?) 7365
6x Kop+schotels (Chinees/Japans?)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette 7371
Bronzen plaquette

Resultaat:

300 EUR