Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1035
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR
Theo Mackaay, Vier vrouwen 1036
Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.000 EUR
G. Hattink, Bijbelse voorstelling 1037
G. Hattink, Bijbelse voorstelling
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Lucebert, Twee naakte figuren 1038
Lucebert, Twee naakte figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lucebert, Twee naakte figuren 1039
Lucebert, Twee naakte figuren

Resultaat:

350 EUR

Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee 1041
Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee
Startprijs 400 EUR
H. van Ingen, Twee koeien in weiland 1042
H. van Ingen, Twee koeien in weiland
Startprijs 300 EUR
P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje 1043
P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje
Startprijs 200 EUR
Onduid.gesign., Berglandschap 1044
Onduid.gesign., Berglandschap
Startprijs 600 EUR
Verkocht
H. Schouten, Ezels 1045
H. Schouten, Ezels

Resultaat:

750 EUR

H. Korteling, Stilleven met appelketel 1047
H. Korteling, Stilleven met appelketel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

David J. Bles, Figuren studie 1051
David J. Bles, Figuren studie
Startprijs 500 EUR
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout 1054
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout
Startprijs 200 EUR
Verkocht
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit 1057
A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit

Resultaat:

880 EUR

M. Horix, Zeeuwse meisjes 1058
M. Horix, Zeeuwse meisjes
Startprijs 850 EUR
Verkocht
H. Schouten, Honden bij hert 1059
H. Schouten, Honden bij hert

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand 1060
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand

Resultaat:

1.600 EUR

Steendruk? Jacques de Gheyn II 1061
Steendruk? Jacques de Gheyn II
Startprijs 100 EUR
J. Mankes, Kraai 1062
J. Mankes, Kraai
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Evert Rabbers, Twents Los Huus 1063
Evert Rabbers, Twents Los Huus

Resultaat:

575 EUR

Evert Rabbers, Geit aan de lijn 1064
Evert Rabbers, Geit aan de lijn
Startprijs 350 EUR
Evert Rabbers, Oude Eijsink 1065
Evert Rabbers, Oude Eijsink
Startprijs 350 EUR