44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

J. Messe, Stadsgezicht 1391
J. Messe, Stadsgezicht

50 EUR

Hans Meid, 2x Etsen 1396
Hans Meid, 2x Etsen

50 EUR

G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht 1413
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht

50 EUR

J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen 1417
J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen

50 EUR

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1423
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

50 EUR

2x Duitse spotprenten 1223
2x Duitse spotprenten

40 EUR

5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1307
5x C. Wibaut, 5x Schetsen

40 EUR

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal 1329
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal

40 EUR

Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen 1373
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen

40 EUR

Ongesigneerd, Molen in de sneeuw 1401
Ongesigneerd, Molen in de sneeuw

40 EUR

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1332
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit

35 EUR

J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht 1338
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht

35 EUR

J.J. Hovener, Orang Oetan 1407
J.J. Hovener, Orang Oetan

35 EUR

Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp 1280
Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp

30 EUR

2x Japanse zijde schilderijen 1318
2x Japanse zijde schilderijen

30 EUR

C.G. van Os, Aalscholvers 1400
C.G. van Os, Aalscholvers

30 EUR

Ria Exel, Wachten op Godot 1309
Ria Exel, Wachten op Godot

25 EUR

H. Euverman, 2x Naakt compositie 1333
H. Euverman, 2x Naakt compositie

20 EUR