Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap 1018
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
H.J. Wijngaard, Koeien bij de IJssel 1053
H.J. Wijngaard, Koeien bij de IJssel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
H. Schouten, Honden bij hert 1059
H. Schouten, Honden bij hert

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht 1133
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Aris Knikker landschap met ven. 1166
Aris Knikker landschap met ven.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Twents Los Huus 1063
Evert Rabbers, Twents Los Huus

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Zomers landschap 1100
D. Wiggers, Zomers landschap

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd., Man met pollepel 1229
Ongesigneerd., Man met pollepel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Twee dames 1092
Lichtenstein, Twee dames

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis 1189
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. van Delden, Haven Rotterdam 1052
J. van Delden, Haven Rotterdam

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur 1077
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië 1253
Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Noltee, Boerderijgezicht 1067
Noltee, Boerderijgezicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
B. Brouwer, Gezicht op kasteel 1085
B. Brouwer, Gezicht op kasteel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Max Liebermann, Reitknecht und Pferd 1126
Max Liebermann, Reitknecht und Pferd

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C. Apostool, Landschap met huis en figuren 1185
C. Apostool, Landschap met huis en figuren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lucebert, Twee naakte figuren 1038
Lucebert, Twee naakte figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lucebert, Twee naakte figuren 1039
Lucebert, Twee naakte figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Panoramisch landschap 1161
D. Wiggers, Panoramisch landschap

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster 1186
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster

Resultaat:

350 EUR