Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Zilveren ei-hangers 560
3 Zilveren ei-hangers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden collier met medaillon 585
Gouden collier met medaillon

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden ring met saffier en diamant 631
Gouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden solitairring met diamant 683
Gouden solitairring met diamant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 235
Gouden ring met diamant

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamant 358
Gouden broche met diamant

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Bronzen sieraden 712
2 Bronzen sieraden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren dameshorloge 759
Zilveren dameshorloge

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Geelgouden streekbroche 459
Geelgouden streekbroche

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Collier van granaat met gouden slot 604
Collier van granaat met gouden slot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilver vergulde armband 780
Zilver vergulde armband

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Granaat armband 634
Granaat armband

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Oorhangers met bloedkoraal 161
Oorhangers met bloedkoraal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met jade 184
Gouden oorknoppen met jade

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kornaleinen collier 289
Kornaleinen collier

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden ring met parel 530
Gouden ring met parel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren broche 559
Zilveren broche

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4 Barnsteen sieraden 708
4 Barnsteen sieraden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Jade hangers 101
2 Jade hangers

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden camee hanger 354
Gouden camee hanger

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Zilveren armbanden, bijbelslot 383
2 Zilveren armbanden, bijbelslot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bloedkoralen armband 582
Bloedkoralen armband

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot edelstenen met tanzaniet, peridot, granaat ed 613
Lot edelstenen met tanzaniet, peridot, granaat ed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 682
Gouden ring met diamant

Resultaat:

110 EUR