Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren design broche 610
Zilveren design broche

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren choker en ring met markesiet 752
Zilveren choker en ring met markesiet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Zilveren horlogeketting 776
3 Zilveren horlogeketting

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zwaar vergulde slavenband 787
Zwaar vergulde slavenband

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot edelstenen sieraden 788
Lot edelstenen sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine 806
Zilveren chatelaine

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren armband 333
Zilveren armband

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren hanger en broche 536
Zilveren hanger en broche

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Colliers rubber/leer met goud 555
2 Colliers rubber/leer met goud

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren armband 705
Zilveren armband

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Zilveren armbanden met zircona 306
2 Zilveren armbanden met zircona

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Collier en armband met bloedkoraal 352
Collier en armband met bloedkoraal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren armband en broche met filigrain 535
Zilveren armband en broche met filigrain

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren collier en hanger met granaat 556
Zilveren collier en hanger met granaat

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot edelstenen 561
Lot edelstenen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 603
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden dasspeld met parel. 629
Gouden dasspeld met parel.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot polshorloges 764
Lot polshorloges

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren collier en hanger rhodoniet 779
Zilveren collier en hanger rhodoniet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zakhorloges 512
2 Zakhorloges

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren armband 803
Zilveren armband

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Broche hanger met camee 464
Broche hanger met camee

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren collier met bal 801
Zilveren collier met bal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren choker 482
Zilveren choker

Resultaat:

25 EUR