Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote antieke Franse pendule, 1870 3501
Grote antieke Franse pendule, 1870

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Franse precisie regulateur 3505
Franse precisie regulateur

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3670
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Oude messing pendule 3511
Oude messing pendule

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke Franse regulateur 3506
Antieke Franse regulateur

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Empire pendule Diana van de jacht. 3663
Empire pendule Diana van de jacht.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Kapitale Franse Charles Dix pendule, 1840 3534
Kapitale Franse Charles Dix pendule, 1840

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Franse directoire pendule, 1800 3554
Franse directoire pendule, 1800

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antieke Engelse Bracket klok 3503
Antieke Engelse Bracket klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Friese kortstaart klok 3561
Friese kortstaart klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Vergulde bronzen pendule, 1860 3543
Vergulde bronzen pendule, 1860

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3547
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse schildpad pendule, 1880 3671
Franse schildpad pendule, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Empire pendule 3681
Empire pendule

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde portaalklok, 1840 3508
Franse vuurvergulde portaalklok, 1840

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse klok 3567
Antieke Franse klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse staande lantaarnklok, 1800 3577
Franse staande lantaarnklok, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3679
Franse tafelklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke lyra pendule, 1830 3514
Antieke lyra pendule, 1830

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Frans verguld  bronzen klokkenstel 3524
Frans verguld bronzen klokkenstel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Tournant nachtklok 3512
Antieke Tournant nachtklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote antieke Franse jachtklok, 1870 3516
Grote antieke Franse jachtklok, 1870

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Franse Tournant nachtklok, 1890 3523
Antieke Franse Tournant nachtklok, 1890

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke vergulde Engelse skeletklok, 1900 3528
Antieke vergulde Engelse skeletklok, 1900

Resultaat:

400 EUR