Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Barok secretaire 4003
Antieke Barok secretaire

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Louis Seize kabinet 4000
Louis Seize kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrine opzetkast 4244
Wortelnoten vitrine opzetkast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Franse jachtvitrine, 1870 4033
Franse jachtvitrine, 1870

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Biedermeier eethoek 4004
Biedermeier eethoek

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza 4010
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Eiken kastje met snijwerk 4016
Eiken kastje met snijwerk

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Barok secretaire 4002
18e Eeuwse Barok secretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
4x Antieke Duitse stoelen van kersenhout 4048
4x Antieke Duitse stoelen van kersenhout

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Hollandse pander schouwopbouw 4237
Hollandse pander schouwopbouw

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw 4259
Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antieke Franse vitrinekast 4011
Antieke Franse vitrinekast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Engelse secretaire 4024
Engelse secretaire

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Spaanse boerenbank 4017
Spaanse boerenbank

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafel, 1800 4112
Antieke Franse tafel, 1800

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Linnenpers met commode 4029
Linnenpers met commode

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Art Nouveau buffet, 1910 4236
Art Nouveau buffet, 1910

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Pianokruk (adelaar) 4015
Pianokruk (adelaar)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke vertico, 1880 4019
Antieke vertico, 1880

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse schrijftafel met intarsia 4044
Franse schrijftafel met intarsia

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Frans Bretons buffet, 1870 4058
Antiek Frans Bretons buffet, 1870

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
7x Antieke Engelse Windsor stoelen, 1780 4093
7x Antieke Engelse Windsor stoelen, 1780

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse secretaire 4171
18e Eeuwse Engelse secretaire

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Barok commode 4005
18e Eeuwse Barok commode

Resultaat:

450 EUR