Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Moderne kunstglazen schildpad 5514
Moderne kunstglazen schildpad

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Daum glaswerk 5505
2x Daum glaswerk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Delen modern glaswerk 5511
3 Delen modern glaswerk

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee grote kunstglazen eenden 5528
Twee grote kunstglazen eenden

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Moderne kunstglazen vazen 5549
2x Moderne kunstglazen vazen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Glazen vaas, 1948 5503
Glazen vaas, 1948

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl glazen vaas 5544
Jugendstil-stijl glazen vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Set kristalglazen kandelaren 5550
Set kristalglazen kandelaren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Delen kristal 5521
3 Delen kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Kristallen karaffen 5523
4x Kristallen karaffen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Glazen hart sculptuur 5538
Glazen hart sculptuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Moderne kunstglazen vaas 5546
Moderne kunstglazen vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote kunstglazen kalebas 5540
Grote kunstglazen kalebas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen Nautilusschelp 5543
Glazen Nautilusschelp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote kunstglazen vaas 5545
Grote kunstglazen vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
19e Eeuws bokaalglas 5508
19e Eeuws bokaalglas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke likeurset 5525
Antieke likeurset

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot glaswerk 5518
Lot glaswerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek glaswerk (7x) 5542
Lot oud/antiek glaswerk (7x)

Resultaat:

20 EUR