48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

W. v.d. Berg, Religieuze figuren voorstelling 1280
W. v.d. Berg, Religieuze figuren voorstelling

60 EUR

J. Schipper, Stadsgezicht met koets 1281
J. Schipper, Stadsgezicht met koets

60 EUR

H.N. Werkman, 17 x reproducties 1296
H.N. Werkman, 17 x reproducties

60 EUR

Haussert, Poldergezicht met punter 1300
Haussert, Poldergezicht met punter

60 EUR

Ongesigneerd, Riviergezicht met platbodem 1313
Ongesigneerd, Riviergezicht met platbodem

60 EUR

Jan van Wissen, Landschap Veluwe met dorp 1338
Jan van Wissen, Landschap Veluwe met dorp

60 EUR

Ruisman, Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is 1351
Ruisman, Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is

60 EUR

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien 1378
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien

60 EUR

H. Beogoff, Figuren bij waterbron 1380
H. Beogoff, Figuren bij waterbron

60 EUR

Maarten Krabbé, 3 Etsen 1228
Maarten Krabbé, 3 Etsen

50 EUR

J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot 1244
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot

50 EUR

Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam 1250
Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam

50 EUR

Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg 1278
Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg

50 EUR

T. Kroes, Vispoort Deventer 1305
T. Kroes, Vispoort Deventer

50 EUR

P. Mos, Vrouw trekt kousen uit bij bedstede 1311
P. Mos, Vrouw trekt kousen uit bij bedstede

50 EUR

J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim 1354
J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim

50 EUR

2x Ongesigneerd, Olifanten 1355
2x Ongesigneerd, Olifanten

50 EUR

2 Oude jachtprenten 1361
2 Oude jachtprenten

50 EUR

Antieke gravure, Den Briel met vele schepen 1359
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen

45 EUR

F. Lebret, Landschap met schapen en herderin 1282
F. Lebret, Landschap met schapen en herderin

40 EUR

Brandsma, Italiaanse jongen 1308
Brandsma, Italiaanse jongen

40 EUR

17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda 1332
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda

40 EUR