Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren ring met zirconia's 597
Zilveren ring met zirconia's

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren collier met roze harthanger 672
Zilveren collier met roze harthanger

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren gourmetcollier 592
Zilveren gourmetcollier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren collier, hanger en ring paarse steen 694
Zilveren collier, hanger en ring paarse steen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 767
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot sieraden, divers 822
Lot sieraden, divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Horlogeketting 824
Horlogeketting

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers met libelle 595
Zilveren oorhangers met libelle

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilver vergulde ring Daum 618
Zilver vergulde ring Daum

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot horloges en onderdelen 735
Lot horloges en onderdelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot sieraden, divers 650
Lot sieraden, divers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren bijbelslot-armband en broche 816
Zilveren bijbelslot-armband en broche

Resultaat:

20 EUR