Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Frans Napoleon III Carrara pendule stel, 1880
Startprijs 900 EUR

19e Eeuws Frans Napoleon III Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:...

Twee regulateur klokken, 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateurs. Circa 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Amerikaanse tafelklok, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.

Duitse reiswekker
Startprijs 40 EUR

Duitse 50-er jaren reiswekker. Merk: Europa 2 jewels Germany. Afmeting: 7,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse pendule. Incompleet. Voor onderdelen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 x 27 x 11 cm. In redelijke staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek vijf-delig klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek vijf-delige keramieken klokkenstel. Circa 1900. Gemerkt monogram + Rhein. Stil uurwerk. Klok chip + vazen enkele chips. Afmeting: H 16 - 29 cm. In redelijke staat.

Franse pendule, Vrouw met boek
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule. Vrouw met boek. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Albast beschadigd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 420 EUR

Antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Messing met cloisonné. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Mini reiswekker
Startprijs 140 EUR

Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.

Grote zwart-marmeren pendule
Startprijs 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse zwart-marmeren pendule met vrouw, boek en kind. Compositie metaal. Circa 1860. Scheurtje marmeren plint zijkant. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 x 49...

Antieke nachtwakersklok
Startprijs 50 EUR

Antieke messing nachtwakersklok met florale, ijzeren wandbevestiging. T.H. Hahn's Original Nr. 29187. Sleutel mist. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Franse wandklok
Startprijs 250 EUR

Franse houtgestoken en gepolychromeerde wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Slinger + gewichten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 63 cm.

Vergulde empire pendule
Startprijs 525 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse empire pendule met officier te paard. Stil uurwerk met touwtjesslinger. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
Startprijs 525 EUR

Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...

Japanse Imari pendule
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bij omranding uurwerk enkele haarlijnen. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke marmeren klok, 1890
Startprijs 100 EUR

Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1900
Startprijs 950 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker staande klok. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal snijwerk. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 212 cm. In goede staat.

Amerikaanse tafelklok, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke Amerikaansa mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse schildpad pendule, 1880
Startprijs 550 EUR

19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Friese stoelklok
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.

Antieke Carrara pendule, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Carrara marmeren pendule. Circa 1870. Uurwerk mogelijk niet origineel. Huwelijk. Wijzerplaat gelijmd + geschilderd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Franse precisie regulateur
Resultaat: 950 EUR

19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.