Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .
Ongesigneerd. Circa 1930. Boerin bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gezicht op Joure Friesland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Twee reproducties Klaas Bernink. 1913 - 1996. 1x Boerderij Erve Zwartkate Enschede. 1x Boortorens zoutindustrie Boekelo. Reproductie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.
Antieke 17e - 18e eeuwse gravure. Antonius van Dijck pinxit. C. Galle excudit Antwerpie. Italiaanse figuren voorstelling. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...
P. van Dinteren. 20e Eeuw. Landschap met boer en koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met platbodems. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P. Dönitz. 20e Eeuw. Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Matthieu v.d. Werff. Circa 1930. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A. Legrand. 17e - 18e Eeuw. Man geeft huisvrouw iets. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Judo. Tweede helft 20e eeuw. Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Naar Ruijsdaal. 1923. Wintergezicht met boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 16 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.