18e Eeuws Delfts polychrome fayence bord met chinoiserie decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Grote majolica Jugendstil-stijl tegel in gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kaststel met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas beschadigd, twee goed. Afmeting: H 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco porseleinen rookverdrijver. Pierrot met vrouw. Electrisch mist. Ongemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Drie delen Herend porselein. Schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Grote porseleinen langwerpige dekseldoos met tropisch decor en bronzen neushoorn. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur cilindervazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.
Vijf Chinees porseleinen capucijne kopjes met vis decor. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes chip. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor + bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.