Zilveren amandelbakje, 830/000 met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 833/000 zilveren asbak MT.: J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.
Twee zilveren doosjes, 925/000, een ovaal model met scharnierend deksel en een versiering met bloemen, 4,5x3,5x2cm, en een rechthoekig doosje met vergulde binnenkant en scharnierend deksel, langs de z...
Lot zilver met een cilindervormige naaldenkoker versierd met gepointilleerd decor, 13 cm, een zilver vergulde pen/potlood. voorzien van monogramgravure: F.R., 8,5cm en een horlogeketting met niëllo li...
Drie delen antiek, divers. Bestaande uit; Jugendstil tegelonderzetter met vernikkelde omranding, circa 1900, breuk in. Kristalglazen theebus met 833/000 zilveren dop, circa 1880, versierd met parelran...
17e Eeuwse handingekleurde landkaart 'Zutphania' door Nicolaas Visscher. Rand vochtvlekken + scheurtje in vouw. Afmeting: H 48 x B 57 cm. In redelijke staat.
Twee oude wildbestekken in cassettes. 20e Eeuw. Plated. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.
Leuke antieke mahoniehouten wandspiegel met facet geslepen spiegelglas en praktisch opbergvak. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Anna Groen-kleurige hyacintvazen. Mogelijk Leerdam. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 15 - 15,5 cm. In goede staat.
Drie delen glaswerk. Bestaande uit: spijkervaas, spijker kikkervis (bodemmerk), en een glazen rozensteker met iriserend paars/blauw glas, Jugendstil. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee glazen Murano vissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 54 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie antieke mangaan tulp tegels. Holland. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In plated houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. Ca. 20.5cm.
Zilveren zeskantige strooibus met bijzondere fraaie graveringen. Ca. 43 gr. Afmeting: 5 x 2,8 x 2,8 cm. In goede staat.
Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip en klein barstje. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.
Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...