70-er Jaren Taragot blaasinstrument met certificaat in drie-delige cassette. Afmeting: 47 x 11 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen pelgrimvaas/maanvaas. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 22 x 48 x Ø 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met coulissen/draken/foo-honden/floraal/goud decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 78 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Keith Haring. Nr. 15/200. Verliefd stel. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren visschep, 833/000, model Haags lofje, met een prachtige opengewerkt blad in de vorm van een vis. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht, jl.: D:1913. 29 cm. ca. 136 gram. In zeer goede s...
Zilveren roomstel, 925/000, met een roomkan en suikerpot met deksel voorzien van bloemvormige knop, op een zilveren blaadje. Voorzien van bewerkte randen met uitgewerkte voluten. 15x10x12cm, 15x10x15c...
Lot met zes zilveren vorken en zes lepels, 833/000, model Haags Lofje. Voorzien van monogramgravure: GWvG. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. jl.q:1875. Totaal 830 gram. In cassette. 21 cm. In goede s...
Gouden ring, 585/000, met diamant. Gouden ring met strik met witgouden inleg bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. Breedte ring 12 mm. ø 55 ca 5,1 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een verlopende rij met zwaar uitgevoerde chatons bezet met 11 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,53 ct. ø 60, breedte kop 5 mm. ca 4,2 gram. Nieuw
Geelgouden manchetknopen, 585/000, vierkant model met geslepen lijnendecor. 16x16mm. ca 12,4 gram. In goede staat
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Stadsgezicht met oldtimer en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
Wim Heinecke. 1895 - 1978. Rotterdamse kade met Maasbrug en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Schaapskooi met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Russisch ikoon. Johannes de doper. Scenes uit zijn leven, onder andere; geboorte, opdracht, in de woestijn, onthoofding. Eerste helft 19e eeuw. Barst in paneel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 54...
Ongesigneerd. Circa 1930. Stadsgezicht Parijs met figuren, terras en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met faun en putti. Brons twee-kleurig verguld + gietstempel Parijs. Met Carrara marmer. Eén basement chips, ingelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redeli...