Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren bonbonmand 58
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw 143
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren strooibus 154
Zilveren strooibus

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren druivenschaar 208
Zilveren druivenschaar

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilver met miniatuur en vingerhoed 258
Lot zilver met miniatuur en vingerhoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5 Delen zilver 278
5 Delen zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Odeurflacon met zilver 286
Odeurflacon met zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren couvert 186
Zilveren couvert

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren Djokja bonbonschaal 13
Zilveren Djokja bonbonschaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pistool mes met zilver 66
Pistool mes met zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee karaffen met zilverwerk 92
Twee karaffen met zilverwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tazza op zilveren voet 97
Tazza op zilveren voet

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw 106
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke zilveren lepel 134
Antieke zilveren lepel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Karaf met zilver 153
Karaf met zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Zilveren vleesvorkjes 185
2 Zilveren vleesvorkjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees zilveren doosje 216
Chinees zilveren doosje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee kristallen flacons 283
Twee kristallen flacons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee odeurflacons 287
Twee odeurflacons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren geboortebeker 295
Zilveren geboortebeker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Parelmoer doos met zilveren lepels 52
Parelmoer doos met zilveren lepels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren beker 81
Zilveren beker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren bierpul 82
Zilveren bierpul

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie delen zilver 144
Drie delen zilver

Resultaat:

50 EUR