Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
197 Resultaten
Kavel: 4032

Antieke tabernakel bidstoel

Resultaat: 3.250 EUR

Antieke Duitse historisme tryptichon tabernakel van notenhout met intarsia en religieuze lithografieën. Circa 1880. Met twee deuren, opbergvak + bidgelegenheid. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede s...


Kavel: 4248

18e Eeuwse kussenkast

Resultaat: 1.350 EUR

18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 4001

18e Eeuwse wortelnoten porseleinkast

Resultaat: 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met kruispoot en bronzen beslag. Afmeting: 225 x 230 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4253

Marqueterie ingelegde commode

Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...


Kavel: 4004

Hollandse kussenkast

Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 4024

Eiken hoekkast

Resultaat: 1.000 EUR

Massief eiken hollandse hoekkast. Barok. Circa 1780. Met snijwerk bovenop. Afmeting: 247 x 140 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 4196

Pronkkast

Resultaat: 900 EUR

Mooie massief eiken pronkkast. Historisme. Circa 1880. Met (bijbels) snijwerk welke typisch was voor deze tijd. Afmeting: 222 x 170 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4243

Louis Seize kabinet

Resultaat: 900 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Antieke vitrinekast, 1820

Resultaat: 800 EUR

Antieke Duitse gerestaureerde essenhouten biedermeier vitrinekast. Circa 1820. Gepolitoerd. Afmeting: 199 x 170 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

Zeldzaam klein kunstkabinet

Resultaat: 750 EUR

Zeldzaam 19e eeuws klein Hollands kunstkabinet met ebbenhout, been, ijzeren beslag en sloten + diverse lades. Neo renaissance. Afmeting: 129 x 95 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4010

Antiek klapbuffet, 1800

Resultaat: 750 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten klapbuffet met messing beslag + bandintarsia. Circa 1800. Louis Quinze-stijl. Gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 95 x 58 x 106 cm. In goede staat.


Kavel: 4000

Italiaanse gebeeldhouwde kast, 1900

Resultaat: 650 EUR

Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4250

Biedermeier commode met spiegel

Resultaat: 650 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier commode met volle zuilen, kapitellen en originele spiegel. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 77 x 88 x 49 cm./ 138 x 73 cm. In goede staat.


Kavel: 4054

Drents kabinet + 6 kastkommen

Resultaat: 600 EUR

Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...


Kavel: 4005

Glasvitrine

Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuwse grenenhouten vaste vitrinekast in bierverf. Afmeting: 258 x 160 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 4007

Vitrinekast

Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4012

Italiaanse piedestal met putti

Resultaat: 550 EUR

Grote Italiaanse notenhouten gestoken piedestal, met putti dragend een oesterschelp. Afmeting: 137 x 64 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4015

Eiken Grafschaft Bentheim kast

Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Grafschaft Bentheim kast met twee deuren, schappen en lade. Louis Quinze. Afneembare kop. Afmeting: 200 x 180 x 66 cm. In goede staat.


Kavel: 4157

Vier-delig Italiaans bankstel

Resultaat: 550 EUR

Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...


Kavel: 4019

Gestoken Indonesisch teakhouten kamerscherm

Resultaat: 500 EUR

Groot Indonesisch teakhouten gestoken kamerscherm. 20e Eeuw. Afmeting: 159 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 4020

Franse displaytafel

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse geëboniseerde displaytafel met opklapbaar blad en brons. Glasvitrine. Afmeting: 72 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 4027

18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel

Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel met lades. Kastanjehout. Veel patina. Afmeting: 54 x 155 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4035

Chinees kamerscherm

Resultaat: 500 EUR

Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.


Kavel: 4158

Italiaanse salontafel

Resultaat: 500 EUR

Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.