Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
495 Resultaten
Kavel: 7002

Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip onderrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7064

Chinese penselenvaas Ø 20 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7502

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7369

Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7038

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met een decor van musicerende figuren in tuin. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 39,2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7076

Grote Familie Verte vaas, H 48 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.


Kavel: 7416

Chinese vaas, H 27 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 7624

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7345

Chinese vaas met oren, H 40 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 7185

Ingekorte Chinese vaas, H 22 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Ingekorte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel

Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7308

Chinese vaas met draken, H 42 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 7176

Chinese maanvaas, H 31 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met Familie Verte, perzik/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7319

Chinese knobbelvaas, H 23 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7592

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7341

Grote Chinese trekpot Ø 19 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen trekpot met vis/ranken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x 24 x Ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7520

Chinese kom Ø 14,7 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7614

Lot divers Chinees (6x)

Resultaat: 1.200 EUR

Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 7058

Chinese rolwagen vaas, H 44, 5 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7253

Stel Chinese vazen, H 16,5 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7438

Chinese bloempot Ø 22 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7470

Chinese celadon pijpvaas, H 24 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7700

Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.