Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
254 Resultaten
Kavel: 1009

Jan van der Kooi, Stilleven

Resultaat: 3.500 EUR

Groot werk van Jan van der Kooi. 1957 - . Stilleven met glas, emaille, eieren en bloemen (iris). Galerie waarde: € 20.000,= Olieverf op paneel. Afmeting: H 123 x B 121 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Andy Warhol, Vlinder

Resultaat: 1.800 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...


Kavel: 1016

Willem van Hasselt, Figuren in tuin

Resultaat: 1.200 EUR

Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1080

Andy Warhol, Campbells Soup II

Resultaat: 1.200 EUR

10x Ontwerp Andy Warhol. Campbells Soup II. 10x Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren

Resultaat: 850 EUR

Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

A. van Rappard, Hondje Möppe

Resultaat: 800 EUR

Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1143

Marius Richters, Baby in wieg

Resultaat: 750 EUR

Marius Richters. 1878 - 1955. Baby in wieg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

F. van Kregten, Koe bij bosrand

Resultaat: 700 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe

Resultaat: 700 EUR

Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1097

Corneille, Vrouw met kat

Resultaat: 700 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.


Kavel: 1121

J.J. Hovener, Strandgezicht

Resultaat: 650 EUR

J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1142

A.P. de la Riviere, Marktgezicht met vele figuren

Resultaat: 650 EUR

Adriaan Philippus de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1201

Ongesigneerd, Gotisch kerk-interieur

Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Gotisch kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1316

Pierre Allechinsky, Autumn

Resultaat: 650 EUR

Pierre Allechinsky. 1927. Nr. 24/100. Autumn. Litho op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam

Resultaat: 600 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1040

Onduidelijk, Religieus

Resultaat: 600 EUR

Groot religieus schilderij met voorstelling van kruisiging. 19e Eeuw. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 102 x B 76 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1058

Willem van der Nat, Poldergezicht

Resultaat: 600 EUR

Willem van der Nat. 1865 - 1929. Poldergezicht met molen en zeilboten. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1147

Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan

Resultaat: 600 EUR

Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1148

Keith Haring, Andy Mouse 1986

Resultaat: 600 EUR

Keith Haring. Andy Mouse 1986. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1157

Theo Bitter, Jongen op stoel

Resultaat: 600 EUR

Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

Lucebert, Djins

Resultaat: 550 EUR

Lucebert 12.111.71. 1924 - 1994. Titel: Djins. Fantasie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1065

Henk Dekker, Winters havengezicht

Resultaat: 550 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters havengezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.


Kavel: 1154

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel

Resultaat: 550 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

M. Wimmer, Havengezicht , Danzig in de winter

Resultaat: 500 EUR

Moritz Wimmer. Duitse School. 1920. Havengezicht, Danzig in de winter. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.