Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse ovale tafel, 1860
Resultaat: 80 EUR

Engelse/Victoriaanse ovale tafel. Circa 1860. Massief mahonie. Afmeting: 53 x 106 x 74 cm. In goede staat.

Dressoir met marmer
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.

Archiefkast met rolruik
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten archiefkast met rolruik, met daarachter diverse lades. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 114 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Archiefkast met rolluik
Resultaat: 70 EUR

50-er Jaren triplex archiefkast met rolluik. Afmeting: 106 x 44 x 35 cm. In goede staat.

Italiaans ladenkastje
Resultaat: 70 EUR

Italiaans ladenkastje. Floraal beschilderd + verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 45 x 30 cm. In goed staat.

Gestoken schaarstoel, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten gestoken schaarstoel met lederen bekleding en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 59 x 64 x 46 cm. In goede staat.

Eikenhout gestoken stoel
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten gestoken neo renaissance stoel met druivenrank decor en petit point bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 55 x 48 cm. In goede staat.

Originele Hindelopen kinderstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Bibliotheektrap
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse beschilderde bibliotheektrap van hardhout. Afmeting: 52 x 70 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal, H 101
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 x Ø 27 cm. In goede staat.

Engelse fauteuil, 1880
Resultaat: 70 EUR

Engelse fauteuil. Circa 1880. Mahonie. Op rolvoetjes. Zithoogte 40 cm. Afmeting: 97 x 67 x 86 cm. In goede staat.

Fries beschilderde turfbak
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Fries beschilderde houten turfbak. Floraal decor. Afmeting: 52 x 72 x 31 cm. In goede staat.

Commode met vijf lades
Resultaat: 60 EUR

Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.

Scheepstafel
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade, etage en wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 77 x 47 cm. In goede staat.

Vier delen antiek, 1900
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek. Circa 1900. 1x Schraag. 89 x 66 x 40 cm. 1x Bankje, 55 x 48 x 59 cm. 1x Eikenhouten neo gotische tafel, 61 x 72 x 35 cm. 1x Bijzettafel, 72 x 59 x 59 cm. In goede staat.

Antieke Engelse cake-stand, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Wandkapstok
Resultaat: 60 EUR

Beschilderde houten wandkapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Spiegel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Spiegel. Circa 1920. Voorzien van eiken lijst. Afmeting: H 125 x 82 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Resultaat: 50 EUR

Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Oude goudkleurige spiegel met ornamenten en facet geslepen glas. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 65 x B 55 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Muziekkast
Resultaat: 50 EUR

Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Design tafel
Resultaat: 50 EUR

Design tafel van RVS met kunststof blad. Afmeting: H 75 x Ø 100 cm. In goede staat.