Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2086 Resultaten
Verkocht
Ossip Zadkine beeld
5015
Ossip Zadkine beeld

Resultaat:

8.500 EUR

Verkocht
Patek Philippe horloge
502
Patek Philippe horloge

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Gouden Cartier horloge
503
Gouden Cartier horloge

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.
2015
Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Jan van der Kooi, Stilleven
1009
Jan van der Kooi, Stilleven

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn
3501
Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Gouden oorijzer, 1891
13
Gouden oorijzer, 1891

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Antieke tabernakel bidstoel
4032
Antieke tabernakel bidstoel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel
5062
Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram kommen (groot)
6007
2 Colenbrander Ram kommen (groot)

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.
7002
Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Bronzen figuur door P. Lecourtier
5061
Bronzen figuur door P. Lecourtier

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas Ø 20 cm.
7064
Chinese penselenvaas Ø 20 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Witgouden choker met diamant & saffier
501
Witgouden choker met diamant & saffier

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Gouden antieke ketting
853
Gouden antieke ketting

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw
5031
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
7502
Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw
12
Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom
38
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Gouden ring met roosgeslepen diamant
792
Gouden ring met roosgeslepen diamant

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas
6005
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.
7369
Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz
5010
Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Memento Mori
17
Memento Mori

Resultaat:

2.000 EUR