Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
38 Resultaten
Kavel: 5500

Kristalglazen schaal Ø 30 cm.

Startprijs 40 EUR

Kristalglazen schaal met Swarovski-stijl vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

Copier Leerdam cactuspot, 1930

Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Copier Leerdam glazen cactuspot. Art Deco. Circa 1930. Oude haarlijn. Afmeting: 12,6 x 10,7 x 19,7 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Franse glazen lamp, H 59 cm.

Resultaat: 80 EUR

Grote Franse glazen tafellamp. Jugendstil-stijl. Gemerkt Les Lumiere Nancy. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

Vijf delen Murano glas

Resultaat: 100 EUR

Vijf delen Murano glas. Divers, in floraal blad-vorm. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Vijf delen Murano glas

Resultaat: 100 EUR

Vijf delen Murano glas. Divers, in floraal blad-vorm. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Anna Groen/Copier Leerdam set

Resultaat: 40 EUR

Antieke vier-delige Copier Leerdam-Anna Groen glazen set. Bestaande uit drie limonade glazen + karaf. Circa 1930. Minimale chip. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Twee mondgeblazen vazen

Resultaat: 60 EUR

Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Anna Groen/Copier likeurset

Resultaat: 50 EUR

Antieke Copier Leerdam Anna Groen glazen likeurset. Circa 1930. Afmeting: 22 x 21 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

Drie delen kristal met zilverwerk

Startprijs 100 EUR

Drie delen kristal met zilver, 833/000. een kristallen bonbonschaaltje met aculadevormige rand, voorzien van een zilveren greep met paardenvorm, ø18cm, een kristallen schaal met omgeslagen rand met be...


Kavel: 5509

Lot Swarovski beeldjes (8x)

Resultaat: 90 EUR

Lot Swarovski figuren + doosjes. (1) Kuiken, gaaf. (2) Koala, gaaf. (3) Staande hond, gaaf. (4) Bever, gaaf. (5) Puppy hond, gaaf. (6) Uil, gaaf. (7) Egel, gaaf. (8) Olifant, gaaf. Afmeting: 3 - 10 cm...


Kavel: 5510

Antieke pruikenbol, H 16 cm.

Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Drie delen design glas

Resultaat: 60 EUR

Drie delen modern design glas. Ongemerkt. Twee vazen + schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

Vier delen glaswerk

Startprijs 50 EUR

Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Franse kristalglazen Sabino Paris schaal Ø 19,5 cm.

Resultaat: 200 EUR

Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5514

Lot kristal/glaswerk (6x)

Resultaat: 80 EUR

Zes delen oud/antiek kristal. Bestaande uit: Antieke gembercoupe, vier kleine stopkaraffen en één marmelade-coupe met zilveren voet. Mogelijk chips. Afmeting: 9 - 32 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5515

Lot kristallen flacons etc. (10x)

Resultaat: 140 EUR

Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

Zes kristallen karaffen

Resultaat: 80 EUR

Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Vier kristallen karaffen

Resultaat: 60 EUR

Vier oude/antieke kristallen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 24 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Lot kristalglas

Resultaat: 80 EUR

Groot lot kristalglazen glazen met slijpsel. 20e Eeuw. Aantal: 56 glazen. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

2x Glazen vazen

Resultaat: 100 EUR

Twee grote Jugendstil glazen vazen met floraal emaille decor. Circa 1900. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

Antieke glazen tafelschaal Ø 24 cm.

Startprijs 60 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Twee delen kristal

Startprijs 50 EUR

Twee delen kristal. (1) Glasblazer met monogram. (2) Kristallen asbak, onduidelijk gemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Bowlpot met zilveren knop

Startprijs 100 EUR

Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Vier glazen Murano figuren

Startprijs 50 EUR

Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.