Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke kersen commode 4009
Antieke kersen commode

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie chiffoniere 4013
Mahonie chiffoniere

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke bamboe theetafel, 1910 4044
Antieke bamboe theetafel, 1910

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gründer zuilenkast 4104
Gründer zuilenkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie bank met velours bekleding, 1820 4121
Mahonie bank met velours bekleding, 1820

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drents kabinet, 1800 4143
Drents kabinet, 1800

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Dänziger schrijfbureau, 1920 4146
Dänziger schrijfbureau, 1920

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Buffetkast, 1900 4174
Buffetkast, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Empire penantkast 4230
Empire penantkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Louis Seize kabinet 4244
Eiken Louis Seize kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engels cupboard 4265
Engels cupboard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuws boeren kabinet 4283
18e Eeuws boeren kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Indonesisch teakhouten schrijfbureau 4026
Indonesisch teakhouten schrijfbureau

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Duitse vertico met opstand, 1880 4049
Duitse vertico met opstand, 1880

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Porseleinkast 4067
Porseleinkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Mahonie Louis Philippe linnenkast, 1860 4068
Mahonie Louis Philippe linnenkast, 1860

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuws barok secretaire 4256
18e Eeuws barok secretaire

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek Engels secretaire, 1800 4037
Antiek Engels secretaire, 1800

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4041
Wortelnoten commode

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Gründerzeit kast, 1880 4048
Antieke Gründerzeit kast, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Empire spiegel, H 140 x B 52 cm. 4065
Empire spiegel, H 140 x B 52 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse mahomiehouten kast, 1860 4147
Duitse mahomiehouten kast, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Buffetkast met glas-in-lood 4210
Buffetkast met glas-in-lood

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Engelse boekenkast, 1900 4214
Antieke Engelse boekenkast, 1900

Resultaat:

250 EUR