Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Majolica vazen, H 38 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee majolica vazen met rozen opgewerkt. 20e Eeuw. Genummerd. Enkele beschadiging. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Friese Fayence wandplaquette
Resultaat: 70 EUR

Friese polychrome Fayence wandplaquette. Koch Workum. Zeilboten in landschap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 cm. In goede staat.

Bloemenvaas met bronzen hals
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen bloemvaas met bronzen montuur. Handbeschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke Japans servies, 1920
Resultaat: 70 EUR

16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.

Twee platelen schenkkannen, 1915
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Hollandse platelen schenkkannen met floraal decor. Gouda Plazuid. Circa 1915. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antieke Rozenburg plateel schankkan, H 25 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse Rozenburg gesigneerde platelen schenkkan. Circa 1910. Letters S5/4 FP RS. Afmeting: H 25 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout ontbijtservies, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken ontbijtservies. Circa 1880. Met landschap decor. Cambridge Castello. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, 12 ontbijtborden, 12 kop + schotels, t...

Majolica piedestal, H 68 cm.
Resultaat: 70 EUR

Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Vier antieke wandtegels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Hollandse wandtegels met figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig blauw-wit Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 44 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands Fayence
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek Hollands Fayence. Eén polychroom bord, gemerkt, de Klaauw. En twee miniatuur vazen, Tichelaar Makkum. Afmeting: 5 - 23,5 cm. In goede staat.

Vier Hollandse herinnerings-borden
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Hollandse herinnerings-borden. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; Delft, Porceleyne Fles, Petrus Regout. Afmeting: Ø 18 - 26 cm. In goede staat.

Antiek Droste Cacao servies
Resultaat: 60 EUR

Antiek Droste Cacao servies, Haarlem-Holland. Bestaande uit vijf kopjes + zeven schotels. Minimale chip. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Dresden bonboniere
Resultaat: 60 EUR

Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Kaiser porselein (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Twee Porceleyne Fles vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Delftse Fayence Porceleyne Fles vazen met chinoiserie decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Porseleinen koets
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen koets met doublé messing ketting/teugels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lot Makkumer/Delfts etc.
Resultaat: 50 EUR

Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.

7-Delige eier-set
Resultaat: 50 EUR

Zeven delige eier-set met kippen/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Twee delen antiek plateel
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Lot plateel (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek Hollands plateel. 20e Eeuw. Onder andere; (1) polychrome inktpot Gouda, 1905, twee chips. (2) Vaas, Tini Gouda, floraal, circa 1910. (3) Rhodian Gouda bloempot, circa 1910, randrestaur...

Kunstwerk van keramiek
Resultaat: 50 EUR

Kunstwerk van keramiek door Phil Gearheart te Heusden 1971. Op houten wandplaquette. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.