Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese celadon schaal 7418
Chinese celadon schaal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 45 cm. 7506
Chinese dekselvaas, H 45 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm. 7523
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese dekselkan, H 13 cm. 7589
Chinese dekselkan, H 13 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel 7023
18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Song kom, Ø 12,6 cm. 7144
Chinese Song kom, Ø 12,6 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese tempelfiguren 7284
2x Antieke Chinese tempelfiguren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm. 7396
Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese celadon schotel met tekst Ø 29 cm. 7428
Chinese celadon schotel met tekst Ø 29 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas Ø 20 cm. 7527
Chinese celadon vaas Ø 20 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm. 7552
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm. 7004
Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm. 7015
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander + console 7041
Chinese wierookbrander + console

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28,5 cm. 7061
Chinese vaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm. 7264
Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese tempelwachters 7285
2x Antieke Chinese tempelwachters

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7367
Chinese gemberpot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 9,5 cm. 7417
Chinese kom Ø 9,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese voorraadpot, H 47 x Ø 35 cm. 7434
Chinese voorraadpot, H 47 x Ø 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm. 7440
Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 22 cm. 7505
Chinese celadon vaas, H 22 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeldzaam 17e -18e eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7531
Zeldzaam 17e -18e eeuws Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese blauwe vaas 7544
Chinese blauwe vaas

Resultaat:

400 EUR