Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese penselenvaas 7584
Chinese penselenvaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom met draken Ø 14,7 cm. 7590
Chinese kom met draken Ø 14,7 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 22,3 cm. 7620
Chinese vaas, H 22,3 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Familie Rose bord Ø 25,8 cm. 7725
Familie Rose bord Ø 25,8 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom Ø 18,2 cm. 7012
Chinese Kang Xi kom Ø 18,2 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7045
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gesneden Quan Yin van bloedkoraal, H 11 cm. 7053
Gesneden Quan Yin van bloedkoraal, H 11 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm. 7092
4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7097
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vier Chinese kopjes 7262
Vier Chinese kopjes

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7358
Vijf 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Grote Chinese drakenvaas, H 44 cm. 7363
Grote Chinese drakenvaas, H 44 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,2 cm. 7441
Chinees bord Ø 22,2 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,7 cm. 7488
Chinees bord Ø 22,7 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 25 cm. 7548
Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee grote Chinese vazen, H 58 cm. 7642
Twee grote Chinese vazen, H 58 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 43 cm. 7499
Chinese dekselvaas, H 43 cm.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 58-59 cm. 7009
Twee Chinese vazen, H 58-59 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese olielamp, H 44 cm. 7086
Chinese Kantonese olielamp, H 44 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte penselenpot 7125
Chinese Familie Verte penselenpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas, H 24 cm. 7140
Chinese celadon oorvaas, H 24 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Japanse of Chinese trekpot Ø 11 cm. 7156
Antieke Japanse of Chinese trekpot Ø 11 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese pot met draken Ø 17 cm. 7172
Chinese pot met draken Ø 17 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 25,5 cm. 7214
Chinese schotel Ø 25,5 cm.

Resultaat:

350 EUR