Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie Japanse dekselkommen Ø 11 cm. 7609
Drie Japanse dekselkommen Ø 11 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse schotel Ø 28 cm. 7611
Japanse schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese/Japanse Yixin vaas, H 34 cm. 7612
Chinese/Japanse Yixin vaas, H 34 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein (3x) 7627
Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein (3x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Chinese Imari schotels 7652
Vier Chinese Imari schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier delen Chinees porselein 7656
Vier delen Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm. 7661
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans Kutani (5x) 7702
Lot antiek Japans Kutani (5x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse Kutani pot, H 30 cm. 7703
Japanse Kutani pot, H 30 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees celadon bord Ø 25 cm. 7705
Chinees celadon bord Ø 25 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm. 7709
Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vijf delen Chinees porselein 7713
Vijf delen Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees porselein 7203
Vier delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee oude Japanse houtsnedes 7310
Twee oude Japanse houtsnedes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans porselein (8x) 7375
Lot antiek Japans porselein (8x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose Kantonees bord Ø 24,8 cm. 7486
Chinees Familie Rose Kantonees bord Ø 24,8 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf antieke Chinese deksels 7495
Vijf antieke Chinese deksels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 26 cm. 7613
Chinese celadon vaas, H 26 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee delen antiek Japans Kutani porselein 7707
Twee delen antiek Japans Kutani porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm. 7708
Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zes delen Chinees porselein 7722
Zes delen Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein 7739
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Satsuma figuren 7750
Twee Satsuma figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse Imari lamp, 1900 7390
Japanse Imari lamp, 1900

Resultaat:

45 EUR