51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Verguld bronzen figuur 5036
Verguld bronzen figuur

80 EUR

Keniaans beeld 5067
Keniaans beeld

80 EUR

Groot Heilig figuur, 1880 5096
Groot Heilig figuur, 1880

80 EUR

Twee antieke Heilige beelden 5098
Twee antieke Heilige beelden

80 EUR

Drie antieke Heilige beelden 5099
Drie antieke Heilige beelden

80 EUR

Antiek Zuid-Duits gesneden beeld, 1920 5025
Antiek Zuid-Duits gesneden beeld, 1920

70 EUR

Bronzen sculptuur 5034
Bronzen sculptuur

70 EUR

Vier oude Heilige beelden 5097
Vier oude Heilige beelden

70 EUR

Bronzen boeddha 5030
Bronzen boeddha

60 EUR

Drie oude beelden 5078
Drie oude beelden

60 EUR

Lot bronzen beeldjes (4x) 5041
Lot bronzen beeldjes (4x)

50 EUR

Twee bronzen figuren 5052
Twee bronzen figuren

50 EUR

Bronzen figuur, Vrouw 5104
Bronzen figuur, Vrouw

50 EUR

Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger 5044
Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger

45 EUR

Lot houten beelden (8x) 5072
Lot houten beelden (8x)

40 EUR

Gesneden uil van hardhout 5083
Gesneden uil van hardhout

40 EUR