Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stel kandelaren met putti 2146
Stel kandelaren met putti

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Antieke kalender klok, 1880 2142
Antieke kalender klok, 1880

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
twee kandelaars 2002
twee kandelaars

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee antieke Perzische tegels in lijst 2013
Twee antieke Perzische tegels in lijst

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Duitse geldkist 2173
17e Eeuwse Duitse geldkist

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Twee Sevres-stijl piedestals + vazen 2001
Twee Sevres-stijl piedestals + vazen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse cassolettes 2143
Twee antieke Franse cassolettes

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Negen antieke Perzische tegels 2060
Negen antieke Perzische tegels

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Duitse zondagskoets, 1900 2171
Antieke Duitse zondagskoets, 1900

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Tien antieke tegels 2162
Tien antieke tegels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Verzamelalbum met 31 diverse munten 2172
Verzamelalbum met 31 diverse munten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 96 cm. 2033
Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 96 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Prachtige Franse likeurkelder 2153
Prachtige Franse likeurkelder

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren ballerina 2281
2x Gietijzeren ballerina

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
25x Bodemvondsten Luristan 2025
25x Bodemvondsten Luristan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
41x Bodemvondsten Luristan 2034
41x Bodemvondsten Luristan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zuid-Afrikaanse bok buste 2016
Zuid-Afrikaanse bok buste

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
11x Luristan bodemvondsten 2024
11x Luristan bodemvondsten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
13x Bodemvondsten Luristan 2035
13x Bodemvondsten Luristan

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
51x Bronzen bodemvondst Luristan 2059
51x Bronzen bodemvondst Luristan

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee antieke amfora vazen, 1860 2113
Twee antieke amfora vazen, 1860

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Baden Powel scouting fornuis 2018
Baden Powel scouting fornuis

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke staande bronzen lamp 2164
Antieke staande bronzen lamp

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch tegeltableau 2014
Antiek Perzisch tegeltableau

Resultaat:

300 EUR