Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zandstenen kapel
Startprijs 9.800 EUR

Grote 3-delige 18e eeuwse zandstenen kapel. Met beeld van vrouw staande op schildpad. In bovenstuk zijn drie engelenhoofden verwerkt. Afmeting: H 335 x B 145 x D 48 cm. In goede staat.

2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Stel kandelaren met putti
Resultaat: 2.750 EUR

Stel monumentale bronzen kaarskandelaren met putto. Gebruineerd en gepolijst. Met Carrara marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Antieke Schrettegger kompos/zonnewijzer
Startprijs 850 EUR

Antiek Duits kompas/zonnewijzer. Door Johann Nepomuk Schrettegger 1769 - 1843. Augsburg. Origineel foudraal mist. Afmeting: 5,6 x 5,6 x 6 cm. In goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Startprijs 70 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Twee bokalen met ramskoppen, H 48 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse terracotta bokalen met ramskoppen. Chip mogelijk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Verklarend woordenboek Botanica
Resultaat: 30 EUR

Verklarend woordenboek van wetenschappelijke plantennamen door Dr. C.A. Backer. Botanica. 1936 Noordhoff en Visser & Co. Afmeting: 27,5 x 4 x 21 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stickbarometer
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Twee antieke stickbarometers
Startprijs 100 EUR

Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.

Prachtige Franse likeurkelder
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Franse boulle likeurkelder met glazen en karaffenset. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 34 x 27 cm. In goede staat.

Franse stickbarometer
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

2x Antiek brons/messing
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek brons/messing. Circa 1900. 1x Vergulde wandlamp. 1x Vernikkelde barometer met putti. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

2x Klok + 1x Barometer
Resultaat: 30 EUR

Twee klokken + één barometer. 20e Eeuw. (1) Messing scheepsklok met batterij functie. (2) Wandklok, Swiss made, achtdaags. (3) Barometer Sundo. Functies niet getest. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/...

Vijf antieke tinnen klepkannen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Vijf antieke tinnen klepkannen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Pronkschaal met brons
Resultaat: 70 EUR

Kristallen pronkschaal met brons. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Franse wierookbrander
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Franse compositie metalen wierookbrander met klauwpoten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Hollandse Willem III theestoof
Resultaat: 70 EUR

Hollandse Willem III theestoof met koperen binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 29 cm. In goede staat.

Tien antieke tegels
Resultaat: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zes delen Japans cloisonné
Startprijs 100 EUR

Zes delen oud Japans cloisonné. Divers. 20e Eeuw. Floraal/draken decor. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Antieke staande bronzen lamp
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke vergulde bronzen staande lamp door Van der Straeten Georges. 1856 - 1928. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

Tinnen miniatuur kraantjeskan
Startprijs 120 EUR

Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (5x)
Startprijs 80 EUR

Lot antiek tin (5x). Circa 1900 en later. Bestaande uit: 2x Kaarskandelaar. 2x Klepkan, tweede helft 20e eeuw. 1x Schenkkan. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Lot munten, kaarten
Resultaat: 120 EUR

Groot lot divers munt/papiergeld + postkaarten. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.