Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vitrinekast 4217
Vitrinekast
Startprijs 250 EUR
Mahonie naaitafel, 1850 4218
Mahonie naaitafel, 1850
Startprijs 200 EUR
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm. 4219
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Nachtkast met jalouziedeur, 1800 4220
Nachtkast met jalouziedeur, 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken rolluikkastje 4221
Eiken rolluikkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie nachtkastje, 1870 4222
Mahonie nachtkastje, 1870

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Empire halspiegel 4223
Empire halspiegel

Resultaat:

110 EUR

19e Eeuwse porseleinkast 4224
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Dubbelgebogen commode 4225
Dubbelgebogen commode

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke spinnekoptafel 4226
Antieke spinnekoptafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse linnenkast van kersenhout 4227
Franse linnenkast van kersenhout

Resultaat:

250 EUR

Twee oude armleunstoelen 4228
Twee oude armleunstoelen
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Zes kersenhouten eetstoelen 4229
Zes kersenhouten eetstoelen

Resultaat:

150 EUR

Vier biedermeier stoelen 4230
Vier biedermeier stoelen
Startprijs 80 EUR
Kleine damessecretaire 4231
Kleine damessecretaire
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm. 4232
Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm.

Resultaat:

250 EUR

Duitse vitrinekast 4233
Duitse vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4234
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 40 EUR
Twee eiken gildestoelen 4235
Twee eiken gildestoelen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lederen poef 4236
Lederen poef

Resultaat:

50 EUR

Eiken salontafel 4237
Eiken salontafel
Startprijs 90 EUR
Brede lederen relax stoel 4238
Brede lederen relax stoel
Startprijs 90 EUR
3-Delig bankstel met velours bekleding 4239
3-Delig bankstel met velours bekleding
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Oude eiken tafel, 1910 4240
Oude eiken tafel, 1910

Resultaat:

40 EUR