Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar 1146
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 200 EUR
G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp 1147
G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp
Startprijs 250 EUR
Hugo Berten, Vaas met rozen 1148
Hugo Berten, Vaas met rozen
Startprijs 180 EUR
David Bles, Studie 1149
David Bles, Studie
Startprijs 300 EUR
Monogram, Vissersvolk bij netten 1150
Monogram, Vissersvolk bij netten
Startprijs 200 EUR
A. Potgieter, Berggezicht 1151
A. Potgieter, Berggezicht
Startprijs 130 EUR
A. Potgieter, Impressionistisch landschap 1152
A. Potgieter, Impressionistisch landschap
Startprijs 130 EUR
A. Potgieter, Plasgezicht 1153
A. Potgieter, Plasgezicht
Startprijs 130 EUR
Verkocht
L.W.R. Wenckebach, Bosgezicht 1154
L.W.R. Wenckebach, Bosgezicht

Resultaat:

200 EUR

Onduid. gesig., Portret jonge vrouw 1155
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 180 EUR
K. Walter, Romantisch landschap met schapen bij avondlicht 1156
K. Walter, Romantisch landschap met schapen bij avondlicht
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Landschap in Haagse School-stijl 1157
Ongesigneerd, Landschap in Haagse School-stijl

Resultaat:

200 EUR

Onduidelijk/E. Boruli?, Twee dorpsgezichten aan water 1158
Onduidelijk/E. Boruli?, Twee dorpsgezichten aan water
Startprijs 150 EUR
F. v.d. Berg, Huiswaarts 1159
F. v.d. Berg, Huiswaarts
Startprijs 200 EUR
Ton Schulten, Twents coulissen landschap 1160
Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Startprijs 150 EUR
Verkocht
André van Helden, Portret man 1161
André van Helden, Portret man

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Fritz Diekmann, Surrealistisch landschap 1162
Fritz Diekmann, Surrealistisch landschap

Resultaat:

275 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant 1163
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant
Startprijs 200 EUR
Joh. Larij, Vaas met narcissen 1164
Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR
ULCO, Surrealistisch landschap met reigers 1165
ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 300 EUR
Verkocht
K. Droste, Bloemstilleven 1166
K. Droste, Bloemstilleven

Resultaat:

150 EUR

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk 1167
A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Startprijs 100 EUR
Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats 1168
Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 550 EUR
E.M. Lukasiak, Knotwilg in landschap 1169
E.M. Lukasiak, Knotwilg in landschap
Startprijs 280 EUR