Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Anton Müller, Landarbeiders met hooiwagen 1170
Anton Müller, Landarbeiders met hooiwagen
Startprijs 260 EUR
Jacobus Doeser, Herder met schapen 1171
Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Houtman, Winters landschap 1172
Houtman, Winters landschap

Resultaat:

50 EUR

Leo Kurpershoek, Plasgezicht met zeilboot 1173
Leo Kurpershoek, Plasgezicht met zeilboot
Startprijs 100 EUR
Yaseneva Sveta, Lady in blue 1174
Yaseneva Sveta, Lady in blue
Startprijs 400 EUR
Joseph Schakewits, Strandgezicht met vissers 1175
Joseph Schakewits, Strandgezicht met vissers
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Modern portret Kurt Cobain 1176
Ongesigneerd, Modern portret Kurt Cobain
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1177
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Twee boeren bij balie 1178
Onduid. gesig., Twee boeren bij balie

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Zomer + Wintergezicht 1179
2x Ongesigneerd, Zomer + Wintergezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H.G. de Korte, Vrachtboot op de IJssel 1180
H.G. de Korte, Vrachtboot op de IJssel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A.R. Mauve, Weidend paard 1181
A.R. Mauve, Weidend paard

Resultaat:

90 EUR

Mijdema, Koeien langs de waterkant 1182
Mijdema, Koeien langs de waterkant
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1183
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw 1184
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Startprijs 120 EUR
Keith Haring, Party Mouse 1185
Keith Haring, Party Mouse
Startprijs 320 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1186
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser 1187
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 250 EUR
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling 1188
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 80 EUR
Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit 1189
Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit
Startprijs 80 EUR
Kees Smits, Abstract landschap 1190
Kees Smits, Abstract landschap
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Persoon in landschap 1191
Onduidelijk gesigneerd, Persoon in landschap
Startprijs 80 EUR
Anna Huitema, Gevels 1192
Anna Huitema, Gevels
Startprijs 50 EUR
Nico Lootsma, Bosgezicht 1193
Nico Lootsma, Bosgezicht
Startprijs 80 EUR