Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Leo J. Jordaan, Artiste, 1363
Leo J. Jordaan, Artiste,

Resultaat:

100 EUR

H.J. Baas, Platbodem op zee 1364
H.J. Baas, Platbodem op zee
Startprijs 100 EUR
Verkocht
B. Timmer, Moeder en kind 1365
B. Timmer, Moeder en kind

Resultaat:

100 EUR

Ivan Komarek, Potret 1366
Ivan Komarek, Potret
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Theo Bijkerk, Heidegezicht met landhuis 1367
Theo Bijkerk, Heidegezicht met landhuis

Resultaat:

50 EUR

Theo Mackaay, Paarden met figuur 1368
Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startprijs 100 EUR
Bogdan Vojska, Mozaïk portret 1369
Bogdan Vojska, Mozaïk portret
Startprijs 80 EUR
Spiering, Landschappen 1370
Spiering, Landschappen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Naar Louis Meijer, Zeegezicht 1371
Naar Louis Meijer, Zeegezicht

Resultaat:

70 EUR

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs 1372
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 45 EUR
Onduid. gesig., Italiaans landschap 1373
Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 35 EUR
G. Kruijmel, Herdershond 1374
G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 60 EUR
Verkocht
H. van Dijk, Vaas met anemonen 1375
H. van Dijk, Vaas met anemonen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Johan Mensink, Twentse watermolen 1376
Johan Mensink, Twentse watermolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Joh. Mensink, Engel bij man 1377
Joh. Mensink, Engel bij man

Resultaat:

60 EUR

Mensink, de Dinkel bij Denekamnp 1378
Mensink, de Dinkel bij Denekamnp
Startprijs 50 EUR
Twee antieke op glas geschilderde schilderijen 1379
Twee antieke op glas geschilderde schilderijen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Selhorst, Hollands wintergezicht 1380
Selhorst, Hollands wintergezicht

Resultaat:

80 EUR

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel 1381
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel
Startprijs 50 EUR
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen 1382
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
J. Kayser, Zomers landschap 1383
J. Kayser, Zomers landschap

Resultaat:

50 EUR

K.T. de Vries, Winterse boslaan met dorp 1384
K.T. de Vries, Winterse boslaan met dorp
Startprijs 50 EUR
A. Lignas, Wandelaar in landschap 1385
A. Lignas, Wandelaar in landschap
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Boeren interieur 1386
Onduid. gesig., Boeren interieur
Startprijs 50 EUR