Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren schepwerk 265
Lot zilveren schepwerk
Startprijs 80 EUR
Zilveren visschep 266
Zilveren visschep
Startprijs 120 EUR
Zilveren dienblad 267
Zilveren dienblad
Startprijs 150 EUR
Twee antieke beursjes met zilverwerk 268
Twee antieke beursjes met zilverwerk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vijf zilveren roomlepels 269
Vijf zilveren roomlepels

Resultaat:

60 EUR

Lot plated kandelaren (6x) 270
Lot plated kandelaren (6x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot zilveren lepels, 7x 271
Lot zilveren lepels, 7x

Resultaat:

40 EUR

Menage-set op zilveren tablet 272
Menage-set op zilveren tablet
Startprijs 60 EUR
Bowlpot met zilverwerk 273
Bowlpot met zilverwerk
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse zilveren naaldenkokers 274
Twee 18e eeuwse zilveren naaldenkokers

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Christofle plated+Chinese lepels 275
Christofle plated+Chinese lepels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plated bestekcassette 276
Plated bestekcassette

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot zilverwerk, divers 277
Lot zilverwerk, divers

Resultaat:

100 EUR

Zilveren servies, 4 delig 278
Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Zilveren tafelset met blauw glas, 4x 279
Zilveren tafelset met blauw glas, 4x

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Kristallen schaal met zilver 280
Kristallen schaal met zilver

Resultaat:

60 EUR

Zilveren strooier 281
Zilveren strooier
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren vaas 282
Zilveren vaas

Resultaat:

60 EUR

Zilveren schaal 283
Zilveren schaal
Startprijs 150 EUR
Piece de milieu 284
Piece de milieu
Startprijs 200 EUR
Zilveren breischede 285
Zilveren breischede
Startprijs 40 EUR
Drie parfumflacons met zilver 286
Drie parfumflacons met zilver
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Karaf met zilverwerk 287
Karaf met zilverwerk

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Boheemse flacon met zilver 288
Boheemse flacon met zilver

Resultaat:

30 EUR