Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U

Ype Wenning, landschap
Resultaat: 450 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, landschap met boerderij en vrouwtje 30x40cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 450 EUR

Franse pendule met 2 bokalen Louis Seize ca. 1870-1880 met rose geaderd marmer. Met vuurvergulde ornamenten en slinger. 41x24x10cm. Cond.: U

Longines gouden horloge
Resultaat: 425 EUR

Herenpolshorloge GG 750/000 "Longines" automatic ultra-chron, met datum aanduiding, en 4 diamantjes. Lederband, 23 cm.70e jaren.

Frans Baaijens, Singraven
Resultaat: 425 EUR

Frans Baaijens (1896 Enschede), olieverf op linnen, Singraven Dinkel 50x70cm. Cond.: G

Johannes Frederik Hulk Jr.
Resultaat: 425 EUR

Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G

Monogram G.B.
Resultaat: 425 EUR

Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G

Commode met 3 laden
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...

Schilderij, zee
Resultaat: 400 EUR

J.J. Everard 1896, olieverf op linnene, schepen bij Highcliffs Engeland 51x38cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U

Open staande klok
Resultaat: 400 EUR

Open Duitse staande klok,eiken fineer. Danzinger model met getorste zuilen, koperen bewerkte gewichten, slinger en wijzerplaat. Onderkast met deurtje. In zeer goede staat 230x56x33cm.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 400 EUR

Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrine kabinet
Resultaat: 400 EUR

Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U

Eethoek Queen-Anne stijl
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....

Zilveren sauskom
Resultaat: 380 EUR

Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.

2 Gestoken stoelen
Resultaat: 380 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U

Victor Bauffe
Resultaat: 375 EUR

Victor Bauffe (1849 - 1921 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met liggende koe Cond.: R

Klokkenstel
Resultaat: 375 EUR

Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U

Panelen kast
Resultaat: 375 EUR

Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G

Zilver, 6 paleizen
Resultaat: 370 EUR

Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U

Schilderij, Bogman Jr.
Resultaat: 350 EUR

Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G

Del Campo, molen
Resultaat: 350 EUR

F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G

R. Habraken, koeien
Resultaat: 350 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U