Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheepsklok
Startprijs 50 EUR

Oude messing scheepsklok Royal Mariner van Schatz 20e eeuw. 10xø11cm. Cond.: G

Art Deco klokje
Startprijs 30 EUR

Art-Deco tafelklok 30-er jaren (2 gekleurde glasplaatjes missen) 41,5x15x6cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse notenhouten klok eind 20e eeuw 63x26x18cm. Cond.: G

Wekkertje
Startprijs 20 EUR

Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 550 EUR

Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G

Noten regelateur
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duitse notenhouten regelateur gemerkt C.M. met zwarte zuilen, knopjes en lijstwerk in zeer goede staat 86x30x15cm. Cond.: G

Engelse schoolklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke Ansonia Amerikaanse schoolklok ca. 1910. Emaille wijzerplaat en wijzers met mahoniehouten kast 15xø39cm. Cond.: U

Franse bureauklok
Startprijs 95 EUR

Tweekleurig marmeren Franse bureauklok met wekkerwerk. gemerkt Brevete Frankrijk ca. 1920-1930 10x21x5cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1880
Resultaat: 500 EUR

Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.

Wortelnoten Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Hollandse Friese staartklok eind 20e eeuw. Wortelnoten met maanstand in zeer goede staat 111x29x18cm. Cond.: U

Klok, koeieoog
Startprijs 75 EUR

Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 90 EUR

Friese stoelklok eind 20e eeuw handbeschilderd. Hollands in goede staat 50x32x15cm. Cond.: U

Bimbam klok
Resultaat: 40 EUR

Duitse Bim Bam regelateur ca. 1920 gemerkt Junghans Württenberg. Notenhouten kast met facet geslepen glas 77x32x18cm. Cond.: G

Schoorsteen pendule
Resultaat: 55 EUR

Marmeren schoorsteen pendule (Frankrijk) eind 19e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat. (glas mist) 39x23x13cm. Cond.: U

Frans pendulestel
Resultaat: 350 EUR

Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.

Art Deco klokje
Resultaat: 45 EUR

Art Deco koperen klokje, Brevete France 30-er jaren in originele foudraal 12x15x6cm. Cond.: G

Art Nouveau pendule
Startprijs 40 EUR

Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G

Pendulestel Frans 1880
Startprijs 800 EUR

Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?) Met beschilderde wijzerplaat en galante scenes op de kandelaars. Metaal gegoten en verguld. Zeldzaam stuk

Junghans schoolklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke Junghans schoolklok ca. 1910 (Duitsland). Beukenhouten kast, papieren wijzerplaat met glasplaat 11xø31cm. Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok handbeschilderde wijzerplaat met landschapsdecor, op de kap 3 houten beelden, Cond:R/G., 138x37x22cm.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Friese staartklok eind 20e eeuw met maanstand. Notenhout fineer in zeer goede staat 110x34x19cm. Cond.: U

Pendule met 2 bokalen
Startprijs 600 EUR

Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.